Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Avrupa > Kumdan bir oteli ziyaret etmek istemez miydin?

Avrupa

Kumdan bir oteli ziyaret etmek istemez miydin?

Kumdan bir oteli ziyaret etmek istemez miydin?
Mart 31
18:56 2016

Bugünlerde tüm dünyada çok çeşitli oteller bulabiliriz. Ama şimdi en özel oteller geliyor. Kumdan oteller! Şüphesiz bayılacaksın.

Kutup ışıklarını görmek için kristal bir otel tercih edebiliriz, buzdan oteller, yeraltında odalara ve ya denizin altında odaları bulunan oteller görebiliriz. Kedi, köpek formunda oldukça orijinal olan odalar bile görebiliriz. Bunların yanı sıra, en ilginç odalar bir ağacın içinde veya kilisenin içindeki bulunanlar olabilir.

Kakslauttanen_glass_igloos_Northern_Lights_3

Ama şimdi Sneek ve Oss’un ülkesinde yapılmış olan kumdan heykeller sayesinde Hollanda’da kumdan bir odada kalabilirsin.

Tüm dünyadaki en özel otelleri keşfet!

Bu tür otellerin havaya bağlı olarak eylül veya ekime kadar dayandığını yani geçici oteller olduğunu bilmelisin.

Eğer Hollanda’da bulunan bu etkileyici oteller hakkında biraz daha bilgiye sahip olmak istersen, bu iki otelde rezervasyon yapabileceğin websitelere sahip. Oldukça da basit. Ayrıca bu maddeden yapılma değişik tipte birçok heykel görebilirsin.

10709540-bo-i-et-sandslot

Gördüğün gibi bu her köşesi keşfetmeyi bekleyen bu çok özel, yılın sadece bazı aylarında kalabileceğin oteller Hollanda’da bulunuyor. Eğer bu inanılmaz otelleri ziyaret etmek istersen, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a ana şehirlerden internette en iyi fiyatlarla birçok uçuş bulabileceğini unutma. Amsterdam Oss ve Sneek’e, kumdan otellerin bulunduğu bu şehirlere bir saat uzaklıkta.

shutterstock_189267134

Eğer çok meraklı biriysen, şüphesiz kumdan oteller, ailenle ve arkadaşlarınla kalabileceğin en farklı seçenekler arasında. Asla unutmayacağın inanılmaz bir tecrübe yaşa!

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment