Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Amerika > Uruguay’daki kaplıcaları henüz keşfetmedin mi?

Amerika

Uruguay’daki kaplıcaları henüz keşfetmedin mi?

Uruguay’daki kaplıcaları henüz keşfetmedin mi?
Mart 17
12:05 2016

Uruguay birçok farklı tipte ve oldukça ünlü plajlara sahip olması nedeniyle turistlerin ziyaret etmek isteyeceği yerler arasındadır. Yalnız şunu bilmelisin ki namı tüm dünyaya yayılmış kaplıcalardan zevk alacağın birçok yere de mevcuttur. Şüphesiz bayılacaksın.

Bunu gerçekleştirebileceğin ilk yerlerden biri her şeyden öte ülkeniz kuzeydoğu bölgesidir. Montevideo’dan 400 km mesafede bulunmaktadır.  İşte en önemlisi ve Güney Amerika’nın en büyüklerinden Guarani Aquifer System. Suyun kalitesi harika!

Buradaki suyun sıcaklığı 38ªC – 46ªC arası. Bunun dışında bu suyun tadını çıkartmak için farklı yollar bulacaksın. Mesela, rahatlatıcı bir banyo, hidromasaj sistemli duş ve köpüklü banyo.

shutterstock_260877623

Uruguay’daki termal turizm oldukça köklü!

Bu banyolar sayesinde rahatlayacaksın ve ülkenin tadını farklı bir şekilde çıkaracaksın. Buradaki en güzel şey huzur ve barış bulacağındır. Günlük hayatın dışına çıkıp rahatlamak, takılmak ve tatilini doyasıya yaşamak istiyorsan en iyi yer şüphesiz bir kaplıca.

shutterstock_349320812

Ana termal merkezleri  Dayman, Guaviyu, Salto Grande, San Nicanor ve Almiron’dur. Hangisini seçeceğin sana kalmış. İhtiyaçların için en iyisini seç!

Gördüğün gibi Uruguay keşiflerin ülkesi ve bazen gerçekten oldukça bilinmeyen şeylerin. Bu nedenle sana ziyaret etmeni tavsiye ediyoruz. Eğer buraya gelmeye karar verirsen, tüm dünyanın ana şehirlerinden Uruguay’ın başkenti Montevideo‘ya Internet üzerindeki farklı sitelerden birçok uçuş bulabileceğini unutma.

Ayrıca online uçuş alırsan, en iyi fiyatları bulacaksın.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment