Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Amerika > Yeşil havaalanlarını nerede bulabiliriz?

Amerika

Yeşil havaalanlarını nerede bulabiliriz?

Yeşil havaalanlarını nerede bulabiliriz?
Mart 29
13:17 2016

Dünya çevresinde, şüphesiz seni şaşırtacak bolca yeşil alana sahip havaalanı bulabiliriz. Bu sebeple, bu makale ile birlikte tüm dünyadaki en özel ve en yeşil olması sebebiyle en ilginç havaalanlarını açıklayacağız.

shutterstock_343268738

New York’taki J.F.Kennedy gibi oldukça elegant havaalanları olmasına rağmen, bazı şehirlerde diğer ilginç havaalanları da bulabiliriz.

İlk yeşil havaalanı J.F.Kennedy, burada çok çeşitli bitkilere sahip, bazıları oldukça merak uyandırıcı olan bir organik bahçe keşfedeceksin. Bunun yanı sıra havaalanının çatısı, patateslerle, pırasalarla ve çimenlerle dolu. Eğer istersen bu mutfak marketini ziyaret edebilirsin.

Tüm dünyadaki en harika yeşil havaalanlarını öğren!

Diğer bir önemli mutfak marketine sahip havaalanı ise terminal 3’te dikey bir bahçeye sahip olan Chicago’nun havaalanıdır. Ayrıca tavanı da bitkilerle dolu ve dünyanın en büyüğü.

Amsterdam, Hollanda ’da bulunan Schiphol’un havaalanında doğal çeşitli bitkilerin etrafını sardığı bekleme odaları bulunmakta. Bu sayede seyahatin sırasında dinlenmek için ideal olan rahatlatıcı bir atmosfere sahip olabileceksin.  Ayrıca burada çeşitli güllerin bulunduğu bir terasta keşfedeceksin.

shutterstock_218296564

Son olarak tropik yağmur ormanlarına ait olan büyük sayıda çeşitli kelebeklerin oluşturduğu bir kelebek koleksiyonu keşfedebileceğin Singapur’daki Changi havaalanı. Bunun yanı sıra yolculara nereden geldiklerinin hatırlatan çeşitli kaktüslerin ve ayçiçeklerinin bulunduğu bir bahçe de mevcut.

shutterstock_252304117

Eğer doğayı seviyorsan, bu çeşit havaalanları ziyaret etmek için ideal.

Eğer bu tür yerleri öğrenmek istiyorsan, bahsettiğimiz havaalanlarını ziyaret etmeli ve tamamıyla farklı olan yerleri keşfetmelisin. Ana şehirlerden bu havaalanlarına en iyi fiyatlarla internet üzerinden birçok uçuş bulabileceğini unutma. Bu harika havaalanlarını keşfet!

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment