Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Avrupa > Almeria’nın Cabo de Gata bölgesinde neler yapabilirsin?

Avrupa

Almeria’nın Cabo de Gata bölgesinde neler yapabilirsin?

Almeria’nın Cabo de Gata bölgesinde neler yapabilirsin?
Mayıs 29
21:20 2016

İspanya’nın güneyinde bulunan Almeria şehri herkese, bazıları oldukça özel olan farklı türden plajlar sunuyor. Ziyaret etmeye ve şüphesiz tadını çıkartmaya değer. Bu bölge farklı bir havaya sahiptir. Mars gezegeninin yüzeyini ve ya garip bir yer düşün çünkü manzara şüphesiz şimdiye kadar gördüklerinden çok farklı olacaktır.

Cabo de Gata güneşin batışının yarattığı kırmızılığından etkileneceğin bir manzaraya sahip. Plajları bir harika, hepsi tek bir yere ait olsa da çok farklılar. Cabo de Gata’nın Doğal Park’ı Nijar, spor ya da eğlenceye yönelik kişiye göre değişen aktivitelere sahiptir. Bunlar bisiklet turizmi, kano, ata binme, berrak suyunda şnorkelle yüzme ve ya dalış gibi aktivitelerdir.

Almeria’nın bu özel plajlarında yazın tadını çıkart!

Ziyaret edebileceğin Rodalquilar, Aguamarga ve ya San Miguel kasabalarının haricinde bu bölgenin en popüler kasabası San Jose’dir. Bu kasabalarda, balıkçıların beyaz evlerini ve sıcakla boğuşan farklı türdeki bitkilerden yapılmış duvar dekorlarını keşfedebilirsin.

Eğer plajları ziyaret etmek istersen özellikle San Jose’ye yakın olan ve otobüsle ulaşabileceğin Monsul ve Genoveses plajlarına gidebilirsin. Oradaki insanlar nüdizm’e (çıpla dolaşma merakı) merak salan insanlar görebilirsin. Ayrıca El Playazo ve ya ünlü Playa de los Muertos plajlarının da tadını çıkartabilirsin.

shutterstock_286390703

Eğer bu özel plajları ziyaret etmek istersen, internet aracılığıyla, farklı sitelerden, ana şehirlerden kalkan birçok uçuş bulabilirsin.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment