Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Avrupa > Bu yaz şüphesiz kaçırmaman gereken farklı ülkelerde bulunan hangi festivaller mevcut?

Avrupa

Bu yaz şüphesiz kaçırmaman gereken farklı ülkelerde bulunan hangi festivaller mevcut?

Bu yaz şüphesiz kaçırmaman gereken farklı ülkelerde bulunan hangi festivaller mevcut?
Mayıs 26
16:21 2016

Bu aylar, çeşitli ülkelerde farklı şehirlere yayılmış olarak gerçekleşen birçok festivalin başlama zamanıdır.  Bu festivallerde müzikle birlikte çok güzel zaman geçirip eşsiz bir tecrübe yaşayacaksın.

İlk festival İspanya, Coachella’da başlayacaktır ve katılacak sanatçıların ve sahip olacağı ortam nedeniyle tüm ülkenin en önemlilerinden biri olacaktır. Bu muhteşem festival sayesinde arkadaşlarınla birlikte farklı türdeki grupların yapacağı kaliteli müziğin tadını çıkartacaksın.

Diğer bir önemli festival ise haziranın başında, Barselona’daki Pack del Forum’da yer alacak olan Primavera Sound’dur. Burada Radio Head, LCD Soundsystem ve ya Tame Impala gibi grupları dinleyebilirsin.

shutterstock_188493011

Tüm dünyadaki en özel festivalleri keşfet!

Eğer Birleşik Milletler’i ziyaret etmeyi düşünüyorsan, New York’taki Governors Ball festivaline gidebilirsin. Ayrıca 3-5 haziran arası yapılacak olan Randall’s Island Park’a da gitmelisin. Bu durumda iki festivalden birini seçmek durumundasın. Bu festivalin en özel sanatçıları Kanye West, The Strokes, HAIM ve M83’tür.

Son olarak, İngiltere, Somerset’de Gastonbury festivalini bulabilirsin. Somerset şehri, Bristol şehrinin 45 kilometre güneyinde bulunmaktadır. Bu festival 22-26 haziran arasında gerçekleşecektir. Şüphesiz ziyaret etmeye ve bu tarz müziği dinlemeye değecektir. Oldukça özel bu festivale bayılacaksın!

Artık bu yazın yer alacak en önemli festivalleri biliyorsun, tek yapman gereken en çok beğendiğini seçmek ve farklı müzikler ile yeni bir dünya keşfetmek olacaktır. Bu sezon, ana şehirlerden bu şehirlere bir çok uçuş bulabilirsin.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment