Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Avrupa > Malaga’nın en özel hediyelik eşyasının ne olduğunu biliyor musun?

Avrupa

Malaga’nın en özel hediyelik eşyasının ne olduğunu biliyor musun?

Malaga’nın en özel hediyelik eşyasının ne olduğunu biliyor musun?
Haziran 09
18:50 2016

Malaga, dünyanın her köşesinden yılda milyonlarca turist akınına uğrayan, İspanya’nın güneyinde bulunan bir şehirdir. Eğer bu şehre seyahat edersen, çok çeşitli hediyelik eşyalar alabilirsin. Ama biznaga şüphesiz daha önce hiç duyamadığın bir çeşit hediyelik eşyadır.

Bu hediyelik eşya, özellikle Malaga Katedralinin yakınında ve şehrin her köşesinde rastlayacağın bir çiçek. Biznaga bu şehrin bir sembolüdür. Bu nedenle bir tane almalısın. Birçok farklı materyalden yapılmış, çeşitli büyüklüklere sahip halini bulabilirsin. Biznaga Araplara aittir. İspanya için önemli bir mirastır ve Malaga şehri için çok özel bir anlama sahiptir.

Malaga’nın en özel hediyelik eşyasını keşfet!

Biznaga, bir çiçek olmasının yanı sıra ayrıca İspanya’nın tipik bir çiçeği olan ve oldukça güzel kokan yasemin çiçeklerinin bir topluluğudur.  Ayrıca bu hediyelik eşyayı almanın en iyi zamanı yazdır.

shutterstock_333339470

Malaga’nın bu tipik hediyesini yapmak her yaz akşamüstü aktivitelerinden biridir. Bu aktivite oldukça eğlenceli!

Ayrıca biznagaslar, yaz ve ünlü Malaga festivali süresince sivrisinekleri kaçırmak için ve kıyafet ve farklı saç dekorunda kullanılırlar.

Son olarak biznaguero ve ya biznagaları satan, Malaga’da yaşayan tipik kişileri unutmayalım. Genellikle beyaz t-shirt, siyah pantalon ve kırmızı birşey giyerler.Eğer bu Endülüs şehrini ziyaret edersen bu hatırayı almayı unutma. Eğer bu şehri ziyaret etmek istersen, internet üzerinden en iyi fiyatlarla dünyanın her yerindeki ana şehirlerden bir çok uçuş bulabilirsin.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment