Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > İstikametler > Seyahat ederken yanına neler almalısın?

İstikametler

Seyahat ederken yanına neler almalısın?

Haziran 30
22:43 2016

Seyahat edeceğin zaman, eşyalarını hazırlamak bazen zor bir şeye dönüşebilir çünkü bazen neleri yanımıza alacağımızı ve neye ihtiyacımız olacağını bilemeyiz. Her şey havaya, gideceğimiz yere ve kaç gün harcayacağımıza bağlıdır…

Eğer bir sahil kıyısına seyahat etmeye karar verdiyseniz, tabii ki mayonuzu, havlu ve güneş kreminizi unutmayın.

Havlunuzun normalden büyük olması durumunda çantanızda yer kaplayıp diğer ihtiyacınız olan şeyleri yanınıza almanızı engel olacağını aklınızda tutun.

Harika bir çanta ile tatilinizin tadını çıkartın!

Eğer yaz ise keten pamuk ve ipekten yapılmış olan kıyafetleri tercih edin. Pantolonlarınız daima kısa olsun. Ayrıca ısının düşmesi nedeniyle üşüyeceğiniz göz önüne alınırsa hırka ve ya kazak almanız yararınıza olacaktır.

shutterstock_414064816

Ayakkabılar da oldukça önemlidir. Eğer plaja gideceksiniz terlik kaçınılmazdır. Sahilde kum üzerinde yapacağınız kısa yürüyüşlerde terlik oldukça kullanışlı olacaktır. Terliklerin de bayılacağınız çeşitlerinin olduğunu unutmayın. Eğer akşamüzeri dışarı çıkmak isterseniz şık ayakkabılar tercih edebilirsiniz.

Takılara gelirsek, yaz boyunca kullanmanız gereken şeylerden biri güneş gözlüğü olacaktır. Farklı çeşitleriyle birçok gözlük bulabilirsiniz. Son olarak içine havlu,  güneş kremi, bir şapka, kitap ve telefonunuzu koyacağınız büyük plaj çantalarını unutmayalım.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment