Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > Tematik > Adı Gibi Kolay Uçuş: EasyJet

Tematik

Adı Gibi Kolay Uçuş: EasyJet

Adı Gibi Kolay Uçuş: EasyJet
Ağustos 14
09:00 2016

Bu yazıda, Bravofly’ın gelişmiş arama motoru sayesinde bulabileceğiniz yüzlerce uygun fiyatlı havayolundan biri olan EasyJet’ten bahsedeceğiz. EasyJet Avrupa’nın en önde gelen havayolu şirketlerinden biridir. Düşük tarifeli uçuşlarıyla ve seyahatinizi kolaylaştıracak ek hizmetleri ile gerçekten de adı gibi kolay bir havayoludur EasyJet. O halde EasyJet’in dünyasına ve ekonomik uçuşları sayesinde size sunacağı hizmetlere bir göz atalım.

EasyJet 1995 yılından bu yana hizmet veren İngiltere’de kurulmuş bir firmadır. Avrupa’nın en önemli ticaret, turizm ve eğlence merkezlerini ekonomik uçuşlar ile birleştirir. Her geçen yıl gelişerek yeni rotaları hizmetine katan EasyJet’in pek çok düşük tarifeli havayolu şirketinden farkı, uçakların kent merkezlerinden uzak ve küçük havaalanlarına değil, önemli ticari ve turistik merkezlerdeki önemli havalimanlarına inmesidir. Bu sayede EasyJet ile ekonomik ve hızlı uçuşunuz, gideceğiniz ülkeye vardıktan sonra da size kolaylık sağlayacak, kent merkezlerine ulaşmak için fazladan zaman kaybetmeyeceksiniz.

Peki EasyJet nasıl oluyor da bu kadar ekonomik fiyatlarla bizi uçuruyor ? Cevap oldukça basit; bazı havayolu şirketlerinin aksine EasyJet hızlı ve ekonomik olma hedefiyle, pek çok gereksiz servisi kaldırıyor ya da yolcuların seçimine bırakıyor, işlemlerinizi online yapıyor, genç filosu ile güvenli ve hızlı uçuyor, verimli yakıt kullanan modern uçakları sayesinde de daha ekonomik uçuşlar sunabiliyor. Örneğin, Easyjet uçuşlarında yemek servisi bulunmuyor ancak isterseniz uçaklarda bulunan easyKiosk’lardan atıştırmalık alabiliyorsunuz. Easyjet ile koltuk seçimi için de ekstra ücret ödemiyorsunuz, öyle ki uçuşlarda yolculara koltuk atanmadığı için istediğiniz koltukta seyahat edebilirsiniz. Bu sebeple yolcular erkenden check-in yapıp kapılara gidiyor ve bu da uçuşların hızlanmasında bir başka etken.

Easyjet uçuşlarında el bagajları için ağırlık sınırlaması yoktur ve Easyjet, izin verilen bagaj büyüklüğü açısından tüm dünyadaki havayolları arasında üst sıralarda yer alır. Siz siz olun yine de bagaj büyüklüğünü abartıp sonra da kontrol etmeden uçağa binmeyin.

Kısaca kolay uçuş EasyJet ile online olarak ekonomik biletinizi alıp, istediğiniz koltukta oturarak ve bagajınızı güvenle yanınızda taşıyarak seyahat edebilirsiniz. Dilerseniz easyKiosk’tan birşeyler atıştırıp, mağazadan hediyelik eşya alabilirsiniz. Bunun yanında, kiralık araç, otopark, konaklama ve sigorta işlemleri gibi ek hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Siz de EasyJet ayrıcalıklarıyla düşük fiyata uçun, hızlı ve güvenli seyahatinizin tadını çıkarın.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment