Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > Tematik > Aegean Airlines ile Yunanistan’ı Keşfedin

Tematik

Aegean Airlines ile Yunanistan’ı Keşfedin

Aegean Airlines ile Yunanistan’ı Keşfedin
Ağustos 21
09:00 2016

Bravofly’ın gelişmiş arama motoru sayesinde yüzlerce havayolu şirketinin en uygun fiyatlı biletlerine ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz. İşte bu yazımızda da bu havayollarından biri olan Aegean Airlines’dan bahsedeceğiz. Özellikle sıcak yaz aylarında oldukça popüler olan Ege Adaları seyahatleri için Aegean Airlines fırsatlarını kaçırmamalısınız çünkü bu havayolları komşumuz Yunanistan’a ait.

Yunanistan’ın en önemli havayolu şirketi olan Aegean Airlines, ülkenin en fazla uçağa ve uçuş noktasına sahip olan havayoludur.  1999 yılından bu yana hizmet veren havayolu 2016 yılı itibari ile 145 farklı noktaya uçuş hizmeti vermektedir. Bu uçuşlardan 111’i uluslararasıdır ve 45 ülkeye uçuş hizmeti sağlayarak  seyahat  severleri Yunanistan’a taşır.

Aegean Airlines’ın en önemli amacı, dünyanın her yanından ziyaretçiyi Yunanistan’da ve elbette Ege Adaları’nda mümkün oldukça fazla noktaya uçurabilmektir. Bu sebeple her ay ülkenin bir ya da daha fazla yerini özel varış noktası ilan ederek tanıtan bir temaları bulunmaktadır. Yunanistan’ın tarihi ve doğası ile keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda şehrine uçuşlar düzenlenmekte ve her geçen yıl varış noktalarına yenileri eklenmektedir. Atina merkez olmak üzere  Heraklion, Rodos, Korfu, Hanya, Kos, Kalamata, Selanik ve Larnaca gibi önemli turizm merkezleri de hizmet ağına eklenmiştir.

Avrupa’nın en genç filolarından birine sahip olan Aegean Airlines’ın tamamen yolcuyu merkeze alan bir hizmet politikası vardır. Güvenli seyahat ve giderek artan kaliteli bir hizmet amacı taşımaktadırlar. Uçuşunuz sırasında size sunulan hizmetler arasında elbette ege mutfağının mükemmel lezzetleri de yer almaktadır.

Aegean Airlines 2016 yılında yedinci kez Avrupa’nın en iyi bölgesel havayolu ödülüne layık görülmüştür. Uzakları yakınlaştırmak sloganıyla yola çıkan şirket, yolcularını yeni rotaları keşfetmeye çağırır. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi Ege Adaları’nın güzelliği düşünüldüğünde zaten bize çok yakın olan Yunanistan’a uçmak için uzakları yakınlaştıran Aegean Airlines oldukça iyi bir seçim. Ülkeyi ve turistik mekanları tanıtıcı sunumları ve her ay farklı bir rotaya özel temaları ise Yunanistan’a evsahibine misafir olarak uçmanın diğer getirileri.

Siz de komşu Yunanistan’ı keşfetmek ve Ege Adaları’nın keyfini çıkarmak istiyorsanız, Aegean Havayolları’nın size sunduğu fırsatlarla uçabilirsiniz.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment