Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > Tematik > Uçmanın En Kolay Yolu: Lufthansa

Tematik

Uçmanın En Kolay Yolu: Lufthansa

Uçmanın En Kolay Yolu: Lufthansa
Ağustos 28
11:00 2016

Bu yazıda dünyanın önde gelen havayollarından biri olan Lufthansa hakkında konuşacağız. Lufthansa Havayolları, Bravofly’ın sizlere sunduğu gelişmiş arama motoru sayesinde en uygun fiyatlı biletlerine ulaşabileceğiniz yüzlerce havayolundan biridir.

Lufthansa, yan şirketleri ile beraber Avrupa’nın en büyük, dünyanın ikinci en büyük havayolu şirketidir. Almanya’nın dünyaca tanınmış ve markalaşmış bu havayolunun sadece kendi adı ile 267 uçağı vardır. Söz konusu Almanya olunca, Lufthansa’nın hizmet kalitesi ve sürekli artan başarısı şaşırtmıyor. Alman disiplini ve çalışkanlığı Lufthansa’ya da yansımış olmalı. Zira Avrupa’nın en büyük ve dinamik filolarından birine sahip.

Uçmanın en kolay yolu sloganıyla hizmet veren Lufthansa’nın merkez havalimanı Frankfurt Havalimanı’dır. Avrupa’daki en büyük havalimanı olan Frankfurt Havalimanı, dünyanın en fazla noktaya uçuşu olan havalimanıdır.Bu havalimanı 113 ülkede 264 noktaya uçuş sağlar.

Lufthansa hakkında hepinizin ilgisini çekecek bir diğer önemli nokta uçakta internet kullanımı hakkında. 2004 yılında uçuş sırasında internet hizmeti sağlayan ilk havayolu Lufthansa’dır.O zamanlar bunun çığır açıcı bir hizmet olduğu şüphesiz. Öyle ki sonrasında pek çok havayolu da aynı hizmeti vermeye başlamıştır. Uluslararası havacılıkda bir model olmak ve müşterilerinin her zaman ilk seçimi olmak, Lufthansa’nın temel politikalarındandır.

Almanya’nın simgeleşmiş markalarından olan Lufthansa 2014 Dünya Kupası sonrasında futbolcuları Berlin’e geri getiren havayoludur. Arjantin ile final maçından sonra Almanya’ya dünya kupasını getiren ekip, Lufthansa ile Berlin’e gelmiştir. Bu uçağa kazananların uçağı adı verilmiştir.

Dünya’nın pek çok yerine uçabileceğiniz Luftansa hakkında bir diğer ilginç bilgi, en uzun uçuşunun Frankfurt ve Buenos Aires arasinda oluşudur. 14 saatlik bu aktarmasız uçuş dünyanın en uzun uçuşlarındandır.

540 yan firmasıyla ve dünya çapında önemli ortaklıklarıyla Lufthansa, yakın gelecekte de dünyanın en iyi havayollarından biri olmayı sürdürecek. Siz de Lufthansa ile uçma ayrıcalığını yaşamak için Bravofly ile en uygun biletlere göz atın.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment