Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > Tematik > Gülen Yüzlü Logo ile Güler Yüzlü Hizmet : TUIFLY

Tematik

Gülen Yüzlü Logo ile Güler Yüzlü Hizmet : TUIFLY

Gülen Yüzlü Logo ile Güler Yüzlü Hizmet : TUIFLY
Eylül 04
12:59 2016

Bu gün tatil planlarınızı yaparken göz atabileceğiniz bir başka havayolu hakkında konuşacağız. Dünyanın en büyük tur şirketi olan Tuifly’dan bahsediyoruz.  Bravofly’un gelişmiş arama motoru sayesinde tıpkı yüzlerce diğer havayolu şirketi gibi Tuifly’ın en uygun biletlerine de ulaşabilirsiniz.

Tuifly, Tui Şirketi’ne ait olan Alman havayolu şirketidir. Tuifly aslında iki büyük şirketin 2007 yılında birleşmesiyle kurulmuştur. Bunlar Hapagfly ve Hapag-Lloyd Express (HLX)’dir. Dünyanın en büyük tur şirketi olan Tuifly bu sebeple turizm konusunda en tecrübeli ve başarılı havayollarından biridir.

Tuifly dünyaca ünlü pek çok önemli tur şirketi için çalışmakta ve uçuşlarını yapmaktadır. Uçuşların yüzde altmışı direk olarak tur şirketleri tarafından satın alınır. Özellikle yaz turizmi söz konusu olunca Tuifly öne çıkmaktadır. En popüler ve klasikleşmiş tatil yerlerine uçuşlar düzenlemektedir.

Peki Tuifly nerelere gider ? Dünya’nın her yerinde oldukça önemli tatil noktalarından söz ediyoruz. Atlantik Okyanusu’nun cennet adaları olan Kanarya Adaları ve Madeira Adaları’na gider. Akdeniz’in incisi Malta, İbiza ve Yunan Adaları gibi turistik rotalara uçuşlar düzenler. Afrika’da Cape Verde Adaları, Mısır ve Tunus gibi ülkelere uçar. Ülkemizde de Antalya ve Dalaman gibi gözde turistik yerlere turlar düzenler.

Tuifly Havayolları’nın simgesi gülen yüzdür. Tuifly’a göre bu gülen yüz yalnızca logolarındaki bir simge değil aynı zamanda müşterilerine kaliteli ve güleryüzlü hizmetlerinin bir sözüdür.

Tuifly ailesinin amacı yüksek kaliteli hizmeti kabul edilebilir uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Tuifly yalnıza ulaşım değil kaliteli hizmeti ile yolcularına iyi bir deneyim sunmayı ilke edinmiştir.

Yolcuların konforuna önem veren Tuifly, ücretsiz içecek, atıştırmalık ve yiyecek servisi yapmaktadır, uzun uçuşlarında sıcak yemek servisi de bulunur.

Mavi renkte yeni tasarımlı uçaklarına 2016 yılı itibariyle yenilenmiş logolarını da eklemişlerdir. Tuifly son teknolojiyi kullanan filosu ve dinamik ekibiyle hizmet verir. Tuifly’ın uluslararası standartlarda tecrübeli 550 pilot ve 1000’den fazla personeli vardır. Güvenli ve kaliteli bir uçuşla en gözde tatil yerlerine Tuifly ile uçabilirsiniz.

Gülen yüzlü logosuyla güler yüzlü hizmet veren Tuifly her yıl milyonlarca yolcuyu hayallerinin tatiline uçurmaya devam edecek.

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment