Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > Tematik > Türk Hava Yolları ile Dünya’yı Keşfet

Tematik

Türk Hava Yolları ile Dünya’yı Keşfet

Türk Hava Yolları ile Dünya’yı Keşfet
Eylül 18
22:30 2016

Bu yazıda hepinizin yakından tanıdığı Türk Hava Yolları hakkında konuşacağız. Merkezi İstanbul’da olan Türk Hava Yolları, Türkiye’de lider konumunda olan havayolu şirketidir. Dünya’nın her yerine yayılmış bir uçuş ağına sahiptir.

Türk Hava Yolları 2015 yılında Skytrax tarafından Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmiştir. Bu ödülle beraber beşinci kez en iyi havayolu şirketi ünvanını almış bulunmaktadır.

Uçuş ağının geniş olması, genç ve dinamik filosunun yanı sıra THY servis kalitesi ile de dünyanın en iyileri arasında gösterilmektedir. Türk Hava Yolları’nın hizmet kalitesi ve standartları tüm dünyada parmakla gösterilenler arasındadır. Beş defa Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilmesinin sebeplerinden biri de budur.

‘Dünya daha büyük. Keşfet’

‘Dünya daha büyük.Keşfet’ sloganı ile hizmet veren THY 113 farklı ülkede 235 noktaya uçuş hizmeti sağlar. Dünya’nın en geniş uçuş ağına sahip olan 4. Havayolu şirketidir.

THY, yolcularına konforlu ve eğlenceli bir uçuş deneyimi sunar. Türk mutfağının lezzetlerini dünyanın her yerine taşıdığı yolcuları ile buluşturur. Tüm seferlerinde ücretsiz yemek ve içecek servisi vardır. Uçuşunuzdan  24 saat öncesine kadar özel yemek siparişi de verebilirsiniz. Yolcu memnuniyetini temel hedeflerinden biri olarak gören kurum, kişilerin sağlık durumlarına ya da dini tercihlerine göre uygun menüler hazırlar. Vejeteryan, diyet, glutensiz, vegan ve daha pek çok menü ile hiçbir yolcusunu yemek keyfinden alıkoymaz.

Pek çok düşük maliyetli uçuş firmasının taksine THY ile seyahatinizde ekonomi sınıfında 20 kg bagaj hakkınız vardır. Uçuşlar sırasında farklı dil seçeneklerinde pek çok sinema filmini izleyebilir, haber kanalları, tv programlarına ulaşabilir ya da müzik dinleyebilirsiniz.

Türk Hava Yolları’nda business class yolcuları için tüm koltuklar, diğer tüm yolcular içinse standart koltuklar arasında seçim yapmak ücretsizdir. Ücretsiz koltuk seçimi yapma hakkınız THY’nın bir diğer artısıdır. Yalnızca belli bir ücret karşılığında, acil çıkış sırasında bulunan ve daha geniş diz mesafesi olan koltukları da seçebilirsiniz.

Yemek servisi, eğlence ve iletişim, bagaj hakkı ve koltuk seçimi gibi bir uçuşun olmazsa olmazları konusunda en kaliteli hizmeti veren THY biletlerine Bravofly arama motorundan ulaşabilirsiniz. Bravofly’ın gelişmiş arama motoru sayesinde en uygun Türk Hava Yolları biletlerini karşılaştırabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz.

Siz de Türk Hava Yolları ile Dünya’yı keşfedin.

 

 

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment