Bravofly – travel dünya

SEYAHAT BLOGU
Home > Tematik > Uçuş Sırasında WIFI Hizmeti Veren Pek Çok Havayolu Şirketi Olduğunu Biliyor Muydunuz ?

Tematik

Uçuş Sırasında WIFI Hizmeti Veren Pek Çok Havayolu Şirketi Olduğunu Biliyor Muydunuz ?

Uçuş Sırasında WIFI Hizmeti Veren Pek Çok Havayolu Şirketi Olduğunu Biliyor Muydunuz ?
Eylül 02
11:00 2016

Evet, elbette! Bugünlerde pek çok havayolu şirketinin uçağında wifi var. Şüphesiz ki uçuş sırasında WIFI bir gerçek, hem de mükemmel bir gerçek.Uçakta wifi sayesinde akıllı telefonunuzla, tabletinizle ya da dizüstü bilgisayarınızla seyahatiniz boyunca internet kullanabilirsiniz.

Daha önce gittiğimiz her yerde internet elimizin altındaydı ama artık uçakta wifi ile herhangi bir uçuşta da sorunsuzca internete bağlanabiliriz. Uzun yıllar boyunca havayolu şirketleri hiç bir internet hizmeti sunmadılar ancak nihayet bu tümüyle değişti.

WIFI ile internete bağlanarak uçun !

Bu yolla, uçakta sorunsuzca istediğiniz online işlemi yapabilirsiniz. Her şeyden öte, eğer seyahatiniz uzunsa istediğiniz bir filmi seyredebilir ya da online olarak çalışabilirsiniz, tabi uyumayı ve dinlenmeyi tercih etmediğiniz sürece.

Bu sebeple, pek çok havayolu şirketi daha fazla uçağı wifi ile donatma kararı aldı. Böylelikle nerede olursanız olun uçaktan internete bağlanabilirsiniz. Şu anda tüm dünyada wifi hizmetini ücretsiz veren yalnızca 8 şirket olsa da, günden güne daha fazla havayolu wifi sunmaya başlıyor, çünkü müşterileri için bu çok kullanışlı.

10 yıl ya da daha kısa bir süre içinde, havayoluna bakılmaksızın tüm uçuşlarda WIFI olacak. Beraberinde her türlü atıştırmalık, yiyecek içecek ve eğlence ile birlikte.

Artık WIFI günümüzün bir gerçeği!

 

 

About Author

admin

admin

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment